LatviskiEnglishпо-руcски
GM Ūdensapgāde nodarbojas ar artēzisko aku jeb dziļurbumu ierīkošanu un ūdensapgādes sistēmu būvniecību

Jaunumi

 • Artēzisko aku jeb dziļurbumu ierīkošanai cenas no 43 EUR/m (ar PVC caurulēm) un no 45 EUR/m ar tērauda caurulēm. Iespējamas atlaides, ja plānotais urbuma dziļums pārsniedz 50 metrus!

  added: Apr 2nd, 2011 - 23:45
 • Vakance

  GM Ūdensapgāde piedāvā darbu urbšanas meistaram darbā ar iekārtu URB 2.5; papildus informācju skatīt šeit!

  added: May 28th, 2012 - 22:15
 • Par uzņēmumu

  Kamaz

  Uzņēmuma SIA "GM Ūdensapgāde" pamata darbības sfēras ir artēzisko aku jeb dziļurbumu ierīkošana, profilakse, remonts un tamponāža (likvidācija), kā arī siltumapgādes jeb ģeotermālo urbumu ierīkošana t.s. zemes siltumsūkņu vajadzībām.


  "GM Ūdensapgāde" pārvaldībā ir vairāki urbšanas agregāti, ar kuriem iespējams ierīkot  ūdensapgādes urbumus  ne tikai privātmāju vajadzībām, bet arī industriālus urbumus daudzdzīvokļu mājām, rūpnieciskiem objektiem un pat mazpilsētu vajadzībām.


  "GM Ūdensapgāde" galvenie klienti ir gan esošu, gan jaunbūvētu privātmāju īpašnieki un to iedzīvotāji. Uzņēmums ir ierīkojis urbumus arī lielu rūpnīcu, fermu, mazpilsētu ūdensapgades sistēmu vajadzībam. Bez tam uzņēmumam ir liela pieredze vertikālo kolektoru jeb termo zondu ierikošanā siltumsūkņu sistēmu vajadzībām.


  Kompānijas misija ir sniegt kvalitatīvus artēzisko aku ierīkošanas un apkopes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā gan iedzīvotājiem, gan komercsabiedrībām!