LatviskiEnglishпо-руcски
GM Ūdensapgāde nodarbojas ar artēzisko aku jeb dziļurbumu ierīkošanu un ūdensapgādes sistēmu būvniecību

Jaunumi

 • Artēzisko aku jeb dziļurbumu ierīkošanai cenas no 43 EUR/m (ar PVC caurulēm) un no 45 EUR/m ar tērauda caurulēm. Iespējamas atlaides, ja plānotais urbuma dziļums pārsniedz 50 metrus!

  added: Apr 2nd, 2011 - 23:45
 • Vakance

  GM Ūdensapgāde piedāvā darbu urbšanas meistaram darbā ar iekārtu URB 2.5; papildus informācju skatīt šeit!

  added: May 28th, 2012 - 22:15
 • Dziļurbuma aprīkošana

  http://www.gmudensapgade.lv/uploads/img/images/2011-11-26%2014.37.55.jpg

  Kad urbuma izbūve ir veikta, nakāmais posms ir ūdens novadīšana līdz mājai, laistīšanas sistēmai vai citām nepieciešamajām vietām. Mēs parūpējamies, lai ūdens no urbuma nonāk līdz Jūsu izlietnei, vannai, dušai. SIA "GM Ūdensapgāde" piedāvā urbuma aprīkošanu ar grodu vai mūsdienīgāku metodi - adaptera pieslēgumu. Sniedzam konsultācijas par Jums piemērotāko aprīkošanas veidu, iesakam piemērotāko ūdens sūkni, piedāvājam visu aprīkošanas nepieciešamo materiālu sagādi par vairumtirdzniecības cenām.

   

  Urbumu aprīkošanu veic serificēts meistars ar lielu darba pieredzi, kuram ir izsniegts speciāls sertifikāts urbuma sūkņu uzstādīšanai!


  Lai urbumu aprīkotu ar sūkni nepieciešams zināt:

  • statiskais līmenis
  • dinamiskais līmenis
  • urbuma debits (ražība l/s; m3/h)
  • urbuma cauruļu diametri

   

  Ja Jums nav zināmi iepriekš minētie dati par urbumu, mēs veiksim mērījumus un noteiksim tos.

  Ar mums var sazniāties zvanot +371 28 604 002 vai arī sūtot epastu guntis@gmudensapgade.lv

 • Ūdens attīrīšana

  Daudziem ir radies priekšstats, ka ūdens, kas nāk no artēziskās akas (dziļurbums) ir gatavs lietošanai, neizmantojot nekādas attīrīšanas iekārtas. Diemžēl tas ir maldīgs uzskats. Artēziskais ūdens ir dzidrs, tas nesatur slimību baktērijas, taču tajā bieži ir paaugstināts dzelzs jonu saturs un liela Ca, Mg jonu koncentrācija, kā rezultātā ūdens ir ar paaugstinātu cietību. Šadu ūdeni nebūtu ieteicams ilglaicīgi lietot sadzīnes tehnikā, jo tas samazina tehnikas kalpošanas laiku. Vadoties pēc ūdens ķīmiskā sastāva analīzēm, piedāvājam uzstādīt filtrus ar ko iespējams panākt ūdens nepieciešamo kvalitāti.